Proč?

19. září 2015 v 20:27 |  Informace
Ahoj
Ačkoliv se vydávám nebezpečí, že se stanu regulérně nejstarší bloggerkou na světě a v přilehlém vesmíru, dám na svůj momentální pocit a zkusím to risknout :)
Chci se tu podělit s případnými čtenáři o svoje povídky a postřehy ze života a naplnit tak potřebu sdílet svoji "literaturu" s více než asi 5 lidmi (jimž za to, že byli pokusnými králíky a četli každé mé vyplozené písmenko, velmi děkuji).
Proč se můj blog jmenuje tak, jak se jmenuje?
Kongamato bylo moje heslo, když jsem posílala do scifi soutěže svoji první povídku a aby se zamezilo protekci, každý přispěvatel poslal své dílo pod vymyšleným heslem a teprve po vyhodnocení výsledků se odhalila pravá jména. Vybrala jsem si ho proto, že je to název tajemného afrického tvora, který žije v pověstech domorodců a nikdo neví, jestli vlastně existuje nebo ne. Nikdo pořádně ani neví, jak vypadá, jisté je jen to, že se vznáší nad pralesy tiše jako stín a jen občas se ohlásí výkřikem, při kterém tuhne krev v žilách...
No a proč To je můj svět? To bylo v dobách, kdy jsem byla ještě vdaná a můj tehdy manžel, v bezmocném vzteku nad tím, že mu neodpovídám stále na tytéž otázky a mlčím, mě nařkl, že jsem "zase v tom svým světě". Ano, byla jsem tam, a byla jsem tam ráda. A povídky, které sem budu dávat, jsou právě z tohoto světa. Snad se vám bude můj svět aspoň trochu líbit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama