Ideální svět

14. prosince 2015 v 23:26 | kongamato
Před 3 lety byl svět (a nebo aspoň jeho část) v očekávání 21.12.2012. Někteří se připravovali na konec světa, jiní věřili, že se lidstvo bude transformovat v něco lepšího, někteří prostě jen doufali, že se něco změní. Patřila jsem do té třetí skupiny.
A když jsem se dostala k informacím o Plejáďanech, článek, který jsem četla, mě absolutně pohltil. Popis jejich světa ve mně vyvolal pocit blízkosti, pocit, jako bych to všechno znala, pocit, jako bych se četbou o Plejáďanech vracela domů.
21.12. jsme se měli transformovat a vrátit se zpět na Plejády, odkud pochází naši předkové. A když se ten den nic nestalo, musím se přiznat, že jsem byla zklamaná. Plejády se staly pro mě synonymem ideálního světa bez přetvářky a zloby, nekonečně otevřených možností a porozumění mezi jednotlivými entitami.
Když jsem ale dnes přemýšlela o tom, jak popsat ten ideální svět, jako blesk mě zasáhla myšlenka, že není na Plejádách, ale že já v ideálním světě žiju právě teď a tady. Jsem zdravá, moje maminka i její manžel jsou zdraví, moje děti jsou zdravé a dělají v životě to, co je baví, máme kde bydlet a netrpíme nedostatkem, oproti době před 3 lety mám láskyplný vztah s člověkem, před kterým nemusím nic předstírat a cítím se velmi svobodná. A přes to, co za hrůzy se děje v poslední době na jiných místech naší planety, co se mě týče JÁ ŽIJU V IDEÁLNÍM SVĚTĚ.
Nevím, jestli je to otázka volby, nevím proč ostatní lidé nemají takové štěstí a nejsou spokojení ve svém životě, nevím, jestli vědí, že změnit svůj život můžou jen oni, nikdo jiný to za ně udělat nemůže. Lituju upřímně všechny, kteří trpí ať válkou, přírodními katastrofami nebo nemocemi. Pro ty jejich svět ideální není. Ale pro mě ten můj je. A já za něj děkuji.

(Když jsem v hlavě formulovala tento článek, vyšla jsem na zahradu vyvenčit našeho psa. Byla jsem venku asi jen minutu a zvedla jsem hlavu, abych se podívala, jestli jsou vidět hvězdy, když má být dnes vidět ten meteoritický roj. A v okamžiku, kdy jsem se podívala, po obloze přeletěl nádherný jasný meteorit... No řekněte, jestli by se to mohlo stát jinde, než v ideálním světě Smějící se )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama