Odpovědi jen čekají, až je najdeme

23. prosince 2015 v 22:42
Jako už mockrát, když jsem si položila otázku, dostalo se mi brzy odpovědi, ikdyž odněkud, odkud jsem to nečekala. Ve včerejším článku jsem položila otázku, zda má smysl pomáhat, dávat chudým a potřebným přes různé nadace (ono jinak to jde dost těžko) a v podstatě hned jsem věděla, co si odpovědět. Souvisí to s článkem, který jsem psala na téma Ideální svět. V mém světě cokoli, co udělám pro druhé, má smysl. Ať se mi to vrátí nebo ne. A přistoupit na filozofii, že "to nemá cenu, stejně nic nezměníš, kašli na to, to neřeš" prostě nemůžu, protože jestli pomoc těm, kdo ji potřebují, nemá cenu, pak co má cenu? Jestli nic nemá cenu, pak nemá cenu ani dál žít. V mém ideálním světě, který je mou volbou, věci cenu mají, a věřím, že se každá pomoc dostane tam, kam má.
A jako na potvrzení toho, co si myslím, jsem uviděla na fb jeden komentář k přednášce Lazareva, který se mi moc líbil a s dovolením tady z něj kousek ocituju (je to jinak dost dlouhé):
"Lidé po roce 2020 budou mít jiné energie, jiné schopnosti i jiné možnosti. Ale projdeme mnohými otřesy a největší otřesy budeme prožívat na duši. Není třeba propadat zoufalství a beznaději, když to s námi zamává. Je to jen zkouška, která nás provede energetickou změnou do stavu, v kterém se později budeme cítit lépe. Je mi líto skeptiků, kteří budou ulpívat na svých dogmatech a myšlenkových schématech a tohle nepochopí. V takové chvílí jim nepomůže ani užívání CDS2 a jiných věcí, které nyní odsuzují, protože problém už nebude jen na fyzické úrovni, ale na té energetické a duchovní. Kdo tohle nepochopí, zemře, ale smrt není konec, je jen bránou k nekonečné a dokonalé lásce a harmonii s Vesmírem, Bohem, je to jen opuštění materiální formy existence, ukončení oddělenosti od Zdroje Bytí, od Boha."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama